موسسه علمی پژوهشی شادی
موسسه علمی پژوهشی شادی

موسسه علمی پژوهشی شادی

درباره ما

موسسه علمی پژوهشی شادی

با مدریت دکتر شادی ایروانی بیش از 5 سال تجربه ی کار حرفه ایی در زمینه ی تدوین, طراحی, ویراستاری, صفحه آرایی و اخذ مجوز های مورد نیاز یک کتاب از جمله: مجوز ارشاد, مجوز فیپا, شابک و ثبت در کتابخانه ی ملی می باشد. چیزی که این موسسه را از سایر موسسات متمایز میکند این است که به محض دریافت اعلام وصول کتاب برای شما مشتریان گرامی, نسخه ی الکترونیک کتاب نیز در سایت هایی همچون گیسوم و سایر کتاب خانه های دیجیتال نیز منتشر می شود و شما عزیزان علاوه بر نسخه ی چاپی میتوانید نسخه الکترونیک کتاب ها را نیز دریافت نمایید.

علاوه بر فعالیت هاییکه این مجموعه در زمینه خدمات کتاب انجام می دهد, خدمات مرتبط با مقاله را نیز با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن به عمل میرساند. این خدمات عبارتند از تدوین و ویراستاری مقالات, رفع ایرادات داوری مقاله و استخراج مقاله از پایان نامه; پس از به اتمام رساندن کارهای مقاله نوبت به ثبت مقاله میرسد. این موسسه میتواند مقالات را در تمامی مجلات و کنفرانس های داخلی و بین المللی به صورت تضمینی به ثبت برساند که در زیر چند نمونه از این گواهی های ثبت برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده است.

همچنین این مجموعه با کادر حرفه ایی و فعال خود تمامی خدمات مورد نیاز برای دانشجویان عزیز در مقاطع کارشناسی, کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه میدهد.

کیفیت و قیمتی که انتظار نداشتید را با ما تجربه کنید

منحصر به فرد باش، راه طلایی رسیدن به آرزوهایتان را هموار کرده‌ایم

برای شما که لایق بهترین‌ها هستید.

با بهترین کادر علمی و اساتید برجسته دانشگاه تهـــــــران و خـــــواجه نصیر تهران

در خدمت شما دانشجویان، معلمان و پژوهشگران عزیز هستیم.

0
پروژه موفق